Trochu víc gravitace v mém životě...

25. listopadu 2012 v 11:16 | Ela |  ?Denník?
I am back Bitches!
Divím se, že jsem si vůbec vzpomněla na heslo, tak dlouho jsem tu nebyla! A jak se za to stydím, vždyť psaní, kreslení a kreativita bývali mým životem! A teď? Teď jsem na Akademickym gymplu, úspěšně ve čtvrtém ročníku bez opakování ročníku (klepe na zuby). Ples, Maturita, Prihlášky, Přijímačky, Vejška, Brigáda... Domácí práce, Učení, Předtančení, Seminárky, Šaty, Peníze = výčet slov, které se používají u nás doma už od 1. září a nehorázně mi pijou KREV.
Nejraději bych zalezla do kouta a vylezla až o prázdninách. To ale nemůžu! A nevíte jak mě to nehorázně štve!... Předtančení.. 15. Prosince máme ples.. a ještě pořádně neumíme ani ten fousek Pomády co máme na konci předtančení.
To mi připomíná, že musím tancovat jako kluk, protože holky jsou liché. Bohužel ta holka.. říkejme jí slečna Z. se bojí se mnou cokoliv dělat, i když jsem víc namakaná a unesu toho víc než polovina těch páprdů u nás ze třídy. To mi připomíná, že jsem se s kámoškou vsadila že pan S.P. při tomhle skoku slečnu S.Hav. pustí a všichni se budeme smát. Když se nám to povede, dám Vám sem video.
Maturita...
Už alespoň vím z čeho budu maturovat.. Psychologie, čeština, angličtina a matika, smějete se? nedivím se. Vždyť jsem z matiky dělala reparát a doklasifikaci. Ale to zvládnem.. a když ne, tak se uvidí v září!!!
Vejška?
Mám jen jednu.. Policejní akademie. Snad mi pomůže seminárka na psychologii (Policejní psychologie) a ty přijímačky... no uvidí se. Zdám se ti víc zmatená než loni? To jsem. Ty další dvě vejšky absolutně netušim.
Brigáda? NEMÁM ČAS. Šaty? Nějaký jsem našla, uvidíme zda je madrastra objednala.
Madrastra byla na operaci. Nějaký gynda zákrok. Takže musím doma pomáhat o něco víc.. I když mnoho tomu nedám, protože se musím pořád něco učit.. ani ve čtvrťáku nám nedaj pokoj! Seminárku píšu právě teď, omlouvám se i tak se vám naplno nevěnuju..Hamba mi.
Snad jsem obsáhla všechno.. jinak jsem už 9 měsíců zadaná (právě dnes), občas je to jak na houpačce a z těch mi bývá blbě, ale když z tý houpačky slezete, je to pak mnohem lepší, protože jste o něco moudřejší, poučenější a je vám blaze. Máte větší chuť do života a užíváte si to. O tom jindy...
Mějte se lépe než já a užívejte volného času dokud ho máte!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Froya Froya | Web | 26. listopadu 2012 v 14:20 | Reagovat

Tak koukám, že docela záhul. Taky toho mám moc. Nad hlavu. Ale na maturitu to nemá. Stěhujem se. No šílenství. Taky musim přemejšlet o další škole. Jít či nejít? Musí to bejt tak nehorázně těžký?? Sakra!!

P.S. Moc mě těší, že ses vrátila, ani nevíš jak...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.