Leden 2012

Starý vzhled youtube

12. ledna 2012 v 13:19 | Ela
Pokud vás štve nový vzhlet yt tak jako mě, mám pro vás špatnou zprávu.. bude vás štvát dlouho. Přepnout na Starý lze pouze desing channelu a to ještě složitou cestou. Proto sem se rozhodla vám popsat tu jednoduchou. Na svém "kanálu" máte nahoře vpravo EDIT CHANNEL (Upravit kanál). V kolonce Appearance je možnost "Channels Version" /verze kanálu, nebo vzhled..podle toho co vám překládá názvy/, pak už jenom stačí kliknout na "switch back to the old channels desing" /přepnout na starý vzhled/

Práce jako každá jiná...

6. ledna 2012 v 22:48 | Ela |  Kapitolovky"Hej ty tam! Stůj!" Zatraceně, věděla jsem, že si mám ty vlasy dát do ohonu. Nesnáším lasery… Asi jsem nad tím měla přemýšlet dřív, než jsem se rozhodla okrást nejbohatší společnost v Americe. Stojí mi to za to? No jo, ale když ten čip by zaplatil penzi celé Evropě. Teď tu na mě míří… Ten nejrozkošnější Japonec, co se do Ameriky přistěhoval. A já? Já tady kradu tuhle blechu, která patří jeho šéfům. Není čas, už vystřelil.

"Ten čip má nevyčíslitelnou cenu, jseš si jistá, že to zvládneš?" "Jasně, nejsem přece žádnej zelenáč. Jen Dávejte pozor, vrátim se vrátim za zvuku těch lacinejch fanfár, co tvůj táta staví." Ten úkol zní jednoduše. Vloupat se do nejzabezpečenějšího trezoru s největší ostrahou, jakou nemá ani prezident, a přinést něco tak malého, že by se to dalo splést s drobkem od chleba, ale tak mocného, že by to mohlo položit všechny zločince a celou mafii v USA i jinde na světě. Jo jo, když já sem byl mladý, stačilo, když sme někoho vodkráhlovali a byl pokoj. Od tý doby co jsou ty počítače a tahle technika, jde vo kejhák. A já to svěřuju ženě a ještě ke všemu pískleti co by mohla bejt mou dcerou.

Au… Proskočit skleněným výtahem, to byl teda nápad! Zaškrtit krvácení na levém lokti a hurá dál. V patách mám už skoro celou FBI nebo co je to. Ten Ninja, který se mi prve tak líbil, se za mnou pustil s kulometem a já neměla jinou možnost, než skočit dolů. Vymknutý kotník?... Ne dobrý… Jenom bolest. Spouští se dolů a rány rozlévá jako úl včely. Hurá do další místnosti. Tady to ještě neznám… "Co to kruci….?"

To be continued…

První článek v roce 2012

4. ledna 2012 v 13:44 | Ela |  Rizzoli&Isles
by měl stát za to....hm, ale nic mě nenapadá :D... Možná to, že jsem začala koukat na skvělý kriminální seriál Rizzoli & Isles .... sice v čr neni vůbec známý, ale je dokonalý. Seriál je natočen na motivy knih Tess Gerritse, které jsem zatím nečetla, ale chystám se :)
více pod perexem: