Březen 2011

Heather Morris - in HIMYM

29. března 2011 v 14:32 | Ela |  Glee
-Moje sestra je opravdový blázen do seriálu Himym. Mně se taky líbí, ale občas mi to přijde jako parodie na F.R.I.E.N.D.S... no uznejte to... Barney (Joey), Marshall + Lilly (Chandler + Monika), Ted (Ros), Robin (jak kdy... někdy se podoba Rachel a někdy zas Phoebe)

- ale o to tu ted nejde... Nedávno jsem si pouštěla Nothing like a suit bo jakse ten song jmenuje a vsimla si tanečnice v růžové košili..a říkám si...ty jo..ta je podobná Heather... tak jsem šla na google a hledala obsazení toho dílu.... jasně, že to byla Heather...kdo jiný, když ta dívka tancovala božsky x).

- každopádně jsem našla animaci, abyste mi dali za pravdu

http://28.media.tumblr.com/tumblr_l4qdiqfMV81qc57qro1_250.gif

Heather Morris - AmericanCheerleader.com

29. března 2011 v 13:47 | Ela |  Glee

Nejprve bych chtěla uvést zdroj
a poté říct, že je to nádhera :) obzvláště ten fialovo-modrý shoot.
a jak už to tak chodí určit favorita - poslední obrázek článku


V článku několik fotek

Nedělní šílenství - Superstar

28. března 2011 v 18:11 | Ela |  ?Denník?
-V neděli mě kamarádka pozvala na Superstar.
Byly jsme tam už 18:50 a nemile zjistily, že se už utvořila fronta. Michal Šeps si zašel za roh a již dým a smrad prozrozoval, co učinil. Ano..hulil :D...
-KAždopádně vešly jsme dovnitř, kde jsme natrefily na další spolužačky a jejich příbuzný. Na sedačku, kam jsme se předtím nenarvaly ani dvě) se nás narvalo 5. Nutno podotknout, že nás tam zavedl jistý sympatický, krásný mladík, který měl na starost přiřazování sedících míst.
-Dobře nás chlapec posadil!...pořád na kameře../ano jsem ta holka s černými vlasy a bílým tričkem! :D/ celkem nás to se Zuzkou i štvalo..že nám pořád čumí do rozhovoru (ta kamera).
Ale všechny holky byly skvělé a rozhodně jsme se nenudily. Jen bylo hrozné vedro.. dobře příšerné... se mnou by to na pódiu seklo!...
-Před začátkem holky odchytly Noaha a vyfotily se s nim. Jedna holka s Rytmusem.. a já se Zuzkou s Gábi Gunčíkovou (kterou nám ze šatny přihrál Martin Kurc)... :)
-Ona byla chudák tak nervózní a vystresovaná, že jde poslední. Pořád se klepala a bylo poznat, že je nemocná, protože nahoře v "pokojíku" pořád smrkala. KAždopádně takovou podporu ještě nezažila :P... Standing ovations! :D celá řada plus pár správných lidí za náma /obří plakáty/. Běta Kolečkářová byla taky úžasná!...
no jak bych to shrnula...pořád na kameře, pořád vytlemená, hrozně šťastná a hrozně ráda za podpis Helenky Zeťové a Noaha, který věnuji jedné blogerce :) /pokud ho bude chtít/.
-Haberu se nám zachytit nepodařilo, ale jináč paráda!

každopádně ten díl si zkoukněte :D byl fakt super :)
fotky a video v článku :D (ale vypadám na ní jako retard :D)

Glee

17. března 2011 v 12:22 | Ela |  Glee
Jsem se zamilovala do této písničky :DUž se nemůžu dočkat...

4. března 2011 v 11:03 | Ela |  ?Denník?
Až bude 12tého... začínají nám prázdniny :)
Ta škola je fakt na nic, učím se tam samý sra... a vsadím se, že ani 80% nevyužiju.
Nom a jak se vede vám? (tedy těm co sem chodí, jestli vůbec někdo)